Mirë se vini në kompaninë tonë

detalet

 • Kamroller Glass Pjekja Roller

  Kamroller Glass Pjekja Roller

  Përshkrim i shkurtër:

  Të përmirësuar cilësinë dhe për të zvogëluar shpenzimet duke reduktuar ndjeshëm akumulimin e sulfate, është e mundur për të arritur një përmirësim në cilësinë e qelqit dhe një ulje në normën skrap në krahasim me rul çeliku. rul fused silicë ka një përçueshmëri shumë të ulët termike dhe është zgjidhja më e mirë për kontrollin e procesit Pjekja, duke bërë të mundur xhami të ulët-deformimi pa microcracks dhe stres të ulët apo edhe fjongo xhami. · Sipërfaqe të qetë, të lehtë për të trajtuar kallaj kallaj apo oksid një fu ...

 • çeliku silikon bottom Pjekja rul

  çeliku silikon bottom Pjekja rul

  Përshkrim i shkurtër:

  Përdorura në prodhimin me cilësi të lartë fletë çeliku silic rollers Pjekja Silicon çeliku janë të përshtatshme për të kërkuar proceset Pjekja si prodhimit të çelikut. Ajo është përdorur për të kryer Pjekja funksionimin e temperaturë të lartë fletë çeliku silic, dhe varg temperatura është 600-950 ° C. Tabela rul është projektuar për të përmbushur kërkesat e procesit dhe është përdorur në lidhje me pronarit patentuar teknologji fund bosht Kamroller së, të siguruar ofrimin e qetë dhe të parashikueshme. Dhe sipërfaqe të r ...

 • Fused Roller silicë për pjesë të automobilave Pjekja furre

  Fused Roller silicë për pjesë të automobilave kalit ...

  Përshkrim i shkurtër:

  Në industrinë e automobilave, Kamroller ofron një gamë të gjerë të komponentëve saktësi dhe produkteve. Për shkak të fuqisë së lartë mekanike dhe termodinamikës shkëlqyer dhe vetitë elektrike të qeramikës, prodhuesit të automobilave dhe auto pjesë prodhuesit janë gjithnjë duke përdorur materiale qeramike në vend të metaleve. Ne punojmë me klientët tanë për të zhvilluar të besueshme, të qëndrueshme dhe të ulët komponentëve të kostos. Ne furnizimin me rollers për vulosje furrat dhe pjesë të automobilave, prodhimin e pjesëve të automobilave lehta t ...

Produkte Featured

RRETH NESH

KAMROLLER® është prodhuesi kryesor i qeramikës të teknologjisë së lartë në botë që nga viti 1988. Në Shtetet e Bashkuara dhe Kina, fabrikat dhe institucionet ofrojë produkte të cilësisë dhe të shërbimeve për klientët në mbarë botën.

WhatsApp Online Chat!